OFERTA

Romar Polsped posiada wysoce wykwalifikowany personel, który zaplanuje dla Państwa optymalną trasę, doradzi, wybierze odpowiedni środek transportu, przygotuje niezbędne dokumenty oraz zajmie się wszystkimi formalnościami, aby powierzony nam towar bezpiecznie, sprawnie oraz szybko trafił do celu. Nasi doświadczeni i kulturalni spedytorzy doradzą Państwu w trudnych kwestiach branży transportowej i spedycyjnej.

       

Tabor opieramy głównie na Mercedesach typu Atego, Axor i Actros (kubatura solo 50m3, wraz z przyczepą 110 m3) czyli doskonałych jakościowo o wysokiej bezawaryjności sprawdzonych rozwiązaniach. Warto także podkreślić, że nie podlegają one w większości wypadków limitom i ograniczeniom ruchu (DMC < 7,5t w Niemczech, w dni upalne lub święta w Polsce) dla składów ciężkich, co także przekłada się na cenę i szybkość wykonania usługi.

Naszą specjalnością jest wykonywanie przewozów drobnicowych od małych paczek począwszy. W tym przypadku sprawność w organizacji a następnie realizacji przewozu odgrywa niebagatelną rolę. Możemy pochwalić się długoletnią praktyką w tym zakresie.

       

Drugą specjalnością jest przewóz mebli tapicerowanych z Polski. Posiadamy objętościowe zestawy oraz pojazdy solo przystosowane do tego typu transportu. Za kierownicą każdego z nich siedzi przeszkolony i kompetentny kierowca, zainteresowany dowiezieniem mebli do Klientów w ustalonym terminie.

W celu uzupełnienia naszej oferty w ostatnim czasie wzbogaciliśmy nasz park maszynowy o zestawy 13,6 MEGA oraz 38EP 120cbm o ładowności do 25 ton.
Prosimy o sprawdzenie naszych kompetencji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.